VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMAS 

Ruošiatės  vestuvių šventei? Tad pirmiausiai leiskite Jus pasveikinti, kad ryžotės šiam svarbiam žingsniui! Tai, kad nusprendėte sujungti du likimus i vieną! Vestuvės – tai ryškių ir emocingų momentų visuma, kuriuos norėsite prisiminti ateityje. O vestuvių mes padėsime išsaugoti svarbiausius vestuvių įvykių prisiminimus. Kiekvieną kartą, kai bus atidengtas vestuvių fotoabumas, atgaivinsite ryškiausius vestuvių prisiminimus.

KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFAVIMAS 

Krikštynos yra ne tik ritualinis veiksmas reiškiantis krikštijamojo apvalymą nuo gimtosios bei kitų nuodėmių ir priėmimą į tikinčiųjų bendruomenę,bet ir viena svarbiausių ir gražiausių žmogaus gyvenimo švenčių. Ruošiantis krikštynoms reikia pasirūpinti ir jų įamžinimu. Vaikelis užauga, pradeda smalsauti apie savo praeitį, tada ir praverčia krikštynų nuotraukų albumas.

ASMENINĖ FOTOSESIJA

Tai – ne paprastas portretas, tai Jūsų istorija, papasakota asmeninėmis nuotraukomis. Jeigu turite neįprastą hobį ar pomėgį, galime atskleisti jo grožį ir subtilybes asmeninėje fotosesijoje. Nesvarbu, užsisakysite asmeninę fotosesiją sau ar padovanosite savo mylimam žmogui, gausite menines portretines nuotraukas, kurios papildys Jūsų albumą arba papuoš Jūsų būsto sienas. Mes padėsime Jums atskleisti Jūsų grožį ir asmenybę. Nesijaudinkite, jeigu nežinote, kaip pozuoti ir nejaukiai jaučiatės prieš fotoaparatą. Net 95 % mūsų klientų tvirtina, kad „nemoka pozuoti“ ir „yra nefotogeniški“. Atminkite – jeigu esate nepatenkinti savimi nuotraukose, reiškia, dar nesutikote gero fotografo. Mes patarsime ir parodysime, kaip nuotraukose atrodyti gražiai, ir visiškai nesvarbu, kokią patirtį turite. Mūsų darbas yra padaryti taip, kad Jūs nuotraukose patiktumėte sau ir kitiems. Asmeninė fotosesija – tai smagi pramoga ir puikios nuotraukos, kuriomis grožėsitės jūs ir stebinsite savo draugus.

"LOVE STORY" - POROS FOTOSESIJA

Romantiška poros fotosesija – tai laikas, kai įamžinami dviejų žmonių jausmai. Nesvarbu, Jūs kartu 3 mėnesius ar 40 metų, nuotraukose mes atskleisime Jūsų jausmus ir Jūs turėsite ką prisiminti bei parodyti draugams. Skirkite laiko romantinei poros fotosesijai ir turėsite smagių prisiminimų sau ir būsimoms kartoms bei gražų savo jausmų įrodymą. Nuspręskite, kokių nuotraukų norėsite – linksmų, romantiškų, o gal aistringų, ir mes įgyvendinsime jūsų norus.
Fotografo patarimai padės atsipalaiduoti ir atrodyti natūraliai, o smagiai praleistas laikas fotosesijoje suteiks džiaugsmo Jums abiems.

NAUJAGIMIŲ FOTOSESIJA

Naujagimių fotosesija fotografuojama  5-18 mažylio gyvenimo dieną, kol mažasis modelis yra mieguistas, lankstus, greitai užmiega. Pirmosios veiduko išraiškos, gležni plaukučiai, miniatiūrinės rankytės ir kojytės... Dažniausiai mažyliai fotografuojami nuogi, naudo jami rankų darbo mezginiai, įvairūs spalvingi aksesuarai, ryškūs pledukai.